Domů > Novinky > Obsah

Domácí sportovní dětský Top deset značka žebříčky propuštěn

Jan 05, 2017

Děti a domácí sportovní #39; s deset nejlepších značek žebříčky propuštěn


Podle globálním #39; s velké děti řádek data o prodeji, statistická analýza, 2016 sportovní děti a #39; s oděvní značka pořadí seznam nejlepších deset čerstvé pečené, čínské mládeže sportovní vybavení CAMKIDS žebříčku, 4, Adidas, Nike a dalších mezinárodních značek, stala ANTA po dalších lidí hrdá národní značky.


Uvádí se, že tato data pochází z Čínské akademie průmyslového výzkumu ústavu, jako globálním #39; s předních výzkumných a poradenských služeb, světa #39; s top 500 určeného poskytovatele služeb a čínská ekonomika podle prvních údajů první jednotky obchodních dat, s nejvíce autoritativní obchodní data.


Jako značka mládežnické sportovní vybavení, CAMKIDS se zaměřují na vytváření módní a funkční Outdoor zařízení pro mladé lidi. Značka obhajuje andquot; Hraní s dětství outdoorsandquot; povzbuzování mladých lidí k chodit venku a podporovat zdraví a štěstí. životní styl. CAMKIDS základě funkční design lidské povahy, vynikající kvalita produktů a zlepšení servisu spotřebitelé všech věkových kategorií a chválu, mnohokrát jako andquot; kvalita typická srovnávání organizace integrityandquot; a andquot; národní kvality spolehlivé products.andquot;


2016 je CAMKIDS průlom k dosažení klíč první rok, přeshraniční mezinárodní ManWei a mezinárodní standardy, dohromady Wanda divadelní marketing a časy, první televizní reklamy andquot; courageandquot; s prime-time, nejdůležitější je přistání CCTV dětí a #39; CAMKIDS vhled, že trend módy, se vzestupem módní hnutí v oblasti venkovní zaměřit na zvýšení o módní sportovní kategorie, zahájila dual značka strategii, respektive na velblouda a horské vrcholy, jménem standardní venkovní móda a módní kategorie. Módní venkovní kategorie do existujících high-end trh druhé vrstvy, nyní dosahuje téměř 1000 prodejních míst a módní sportovní kategorie bude dosáhnout jímka kanálu, otevřít tři nebo čtyři linie na trhu, zvyšují konkurenční výhodu a zlepšit míru podíl na národním trhu!


Od jeho vývoje byla CAMKIDS zkoumání a vytváření průlomů. Nejenže poskytuje vysoce kvalitní výrobky pro malé děti, ale také doufá, že prohloubit uživatelské zkušenosti, pozitivní životní předat rodiče a malé děti, stavět most emocionální komunikace pro ně. Vybudovat venkovní komplexní obchodní čínština dítě.


(Reportér _ Cai Mingxuan)