Domů > Novinky > Obsah

Obuvnictví prostřednictvím inteligentní transformace, k dosažení trvalé a zdravé a efektivní rozvoj

Feb 08, 2017

V letošním roce město dvě relace, Li Meishun a dalších více než 10 obecní lidového kongresu společně napsanou "na podporu obuvnického průmyslu, výrobě inteligentní transformace návrhu", ve městě obuvnického průmyslu, návrhy formulovat a organizovat provádění transformace a modernizace boty obchodní prováděcího plánu, zavedení zásady podpory pro vybudování inteligentní výroby, inteligentní platforma služeb a pilotní demonstrační podniky, podporovat Huizhou obuvnického průmyslu od tradiční výroby do moderní duševní změny.


Pro integraci high-end zpracovatelského průmyslu a obchodu inteligence


Navrhovaný rozvoj průmyslu boty Huidong County byla více než 30 let, Huidong boty produkty tržní podíl se stále zvyšuje. V loňském roce kraj patky 900 milionů párů, výstupní hodnotu 33 miliard jüanů. Ale je třeba poznamenat, že režim výroby obuvi Huidong zařízení obecně dozadu, ševcovské zařízení není obecně vysokou inteligencí úroveň, většina procesů decentralizované operace, součástí manuálu spoléhat na dokončení nízká závislost na technologii a vybavení. Objektivně řečeno, obuvnický průmysl v malých podnicích, inteligentní zařízení ceny jsou často vysoké, některé zařízení není praktické.


Návrh formulovat a organizovat provádění transformace podnikání boty a inovace implementace programu na podporu podniků dodržovat v průmyslovém měřítku, mechanizace výroby, produktů značky, organizace skupiny, na mezinárodním trhu, i nadále vést a podporovat obuvnického průmyslu udělat silnější tlustého, k dosažení výzkum a vývoj, výroba, objednávky, logistika, distribuce a jiné high-end integrované výrobní průmysl inteligenci. Na druhou stranu, zavedení politik výstavbu inteligentní výroby, inteligentní platforma služeb a pilotní demonstrační podniků, a podporují metody produkce průmyslu boty od tradiční manuálu Inteligentní zpracování změny, zlepšit produktivitu práce, snižovat výrobní náklady; Představení týmu vynikající design, výzkumu a vývoje pro skutečné obuvnické továrně ve městě inteligentní montážní linky zařízení pro dosažení inteligentní stroj kontrolu řezu, kartáčování, broušení a jiné procesy na podporu obuvi průmyslu od tradiční výroby k moderní duševní změny.


K dosažení transformace a modernizace, talent je zásadní. Návrh navrhuje podporovat vytvoření inteligentní ševcovské odborného vzdělávání modelu škol, cílené přípravy výroby, výzkum a vývoj, prodej, e komerce a dalších souvisejících inteligentní transformace absolvovat odborné a technických pracovníků k dosažení zvláštní talent školení a dovednosti dodání.


Podporovat integraci enterprise inteligentní integrace ekologické transformace


Li Meishun navrhl, že průmysl k reorganizaci a plánuje podpořit podniky vést "low-end pro high-end, mechanické pro digitální, jedno pro sady, umělá inteligence" a jiné formy rozvoje podniků "inteligentní, automatizované, ekologickým "jako ohnisko technologické transformace a modernizace vybavení, s cílem dosáhnout racionalizaci a účinnosti, zvýšit přidanou hodnotu výrobků, obuvi, usilovat o další výrobky, technologie k dosažení špičkové úrovně.


"S jednotlivými, trend spotřeby do proudu, obuvnický průmysl je vázán na potřebu rychlé platby, malosériovou výrobu, druhá část rychlé doplnění pružné zásobování řetězce transformačního procesu, tradiční boty inteligentní transformace navrhované nové požadavky. "Obecní CPPCC členů Luo Yanping, že na jedné ruce povzbudit velké podniky používat své vlastní výhody provádět inteligentní transformace, k vytvoření srovnávacích; druhou stranu, řešení malé a střední podniky čelí nedostatek kapitálu, financování potíže, nedostatek technických pracovníků a další problémy, podporovat malé a střední podniky aktivně provádět inteligentní transformace Baotuan.