Domů > Novinky > Obsah

Obuvnický průmysl vybudovat integrovanou platformu pro interoperabilitu

Dec 28, 2016

Vládní zprávy o pracovní andquot; Indexandquot rozvoj Číny Jinjiang obuv; Interpretace


Když tradiční obuvnického průmyslu v transformaci a modernizaci zásuvky, praktici potřebují profesionální, makro data pro jejich obchodních rozhodovacích odkaz. V tomto případě spoléhají na index rozvoje průmyslu americký průmysl bezpochyby bude schopen hrát takovou roli.


Od oficiální vydání v dubnu letošního roku, Čína Jinjiang obuv Development Index (dále jen andquot; indexandquot;), spoléhat na základě obrovského a dokonalé průmyslové řetězce Jinjiang včas a přesně odrážet aktuální řetězec tržní cenovou úroveň průmyslu domácí obuv, fluktuace a trend průmyslu boom stupeň, uznaný Společenstvím. Nedávno index rozvoje Číny Jinjiang obuv do vlády práci zpráva, ale také z druhé strany odráží přijatelnost indexu.


11 index vydané podle odvětví jako celku


Od zkušebního provozu v lednu tohoto roku vydala index index cen produktu boty, boty průmyslu prosperity index a hotové obuvi obchodní rejstřík a dalších 11 období.


andquot; Jinjiang vydání indexu boty, tak mám lepší přehled o celkové situaci obuvnického průmyslu. To je náš nákup obuvi v Jinjiang trh je essential.andquot; Nedávno reportér v čínské boty jsou boty na trhu hit kupujícímu z Putian Huang.


Pan Huangand #39; s podnikání je velký zahraničního obchodu továrny ve městě Putian. On řekl: před šetření, budou muset jít domů pochopit konkrétní cenu; Nyní s indexem, věci jsou mnohem jednodušší, andquot, v podstatě pár kategorie boty hmotné ceny, výkyvy lze vidět z indexu jej #39; s mnohem jednodušší pro nás koupit. andquot;


Nedávno dopad rostoucích cen surovin, většina podnikatelů boty jsou opatrnější. Prospěch z indexu, spousta místních obchodních rozhodovacích boty víc než referenční základnu.


Boty jsou osoby odpovědné za boty, řekl pan Ding, to je měřítko, z boomu indexu lze vidět v odvětví a #39; s důvěru v budoucí rozvoj průmyslu. A tato důvěra z jedné strany podle odvětví a #39; s budoucí rozvoj trend.


Meč se odkazuje na andquot; index economyandquot; pro urychlení průmysl Master právo mluvit


Jinjiang obuvi průmysl index rozvoje přípravy olova, profesor ťiang Jianhui Hangzhou průmyslové a komerční University, řekl světa #39; s největší výrobní základnu sportovní obuv, Jinjiang roční produkce 1 miliardy párů sportovní obuv, Jinjiang obuvnického průmyslu má velmi dobré průmyslové klastry a dokonce i po celém světě mají širokou škálu vlivu a olovo, což je příprava Číny Jinjiang obuv vývoj indexu předpoklad.


andquot; Z indexu téměř rok fungování index vykazoval trend v souladu s průmyslem trend, který také ze strany ověřit vědeckou povahu a přesnost indexu, s předem dobu a sběr dat, který druh vědecké a přesnost bude výraznější. andquot; Jiang Jianhui řekl.


Tento názor byl také profesor statistiky, Xiamen University profesor jang může uznání. andquot; Index pomocí převládající teorie domácích i mezinárodních cenový index a zralé zkušenosti, analýza charakteristik trhu boty a Jinjiang místních ekonomických charakteristikách, cílené designu indexu výzkumný program, technologie je starší a feasible.andquot; On poukázal na to, že prostřednictvím indexu, podniky pouze nechápe trend rozvoje odvětví jako celku, ale také pochopit informace o trhu pro podniky zrychlit odvětví v Jinjiang pochopit právo mluvit, ke zvýšení výrobkového trhu konkurenceschopnost a vliv mají velký význam.


Ve skutečnosti, to je přesně Jinjiang městským výborem strany, radnice dodržovat rozvoji Číny Jinjiang obuvi průmysl indexu vydala důvod.


Zaměstnanci úřadu Index pro rozvoj Číny Jinjiang obuv řekl, že rozvoj Číny Jinjiang boty vývoje indexu pro index formu popisu a analýzy trendu vývoje boty a trendy na trhu, pro odvětví zajistit lepší kvalitu služeb, na podporu průmyslu, zdravý vývoj, má velmi důležitý význam. andquot; Doufáme, že se vliv indexu k vytvoření sektoru služeb v oblasti obuvi a #39; index economyand #39; dále klepněte Jinjiang obuv trhu zdrojů, tak, aby Jinjiang obuvnického průmyslu pro urychlení průmysl pochopit právo mluvit, posílení transformace průmyslu obuv Jinjiang a inovaci.