Domů > Novinky > Obsah

Více než 800 boty podniky shromáždili Jinjiang transformace silnice

Dec 28, 2016

První čínské boty strany nabídky inovací a vývoje fóra, které proběhlo včera


Jinjiang News Network 28 prosince slyšení včera, Čína kůže Association a Jinjiang obecní Peopleand #39; s vládou hostil Festival 2016 Čína obuv cum první inovace nabídky čínské boty a rozvoj fóra drží bez problémů. Jinjiang obecní výbor, tajemník strany město Chendai Pan Ziliang se zúčastnil fóra.


Tématem tohoto fóra je andquot, předvídání futureandquot;. Tématem tohoto fóra je, aby materiál jako výchozím bodem strany nabídky inovací, proniknout do hodnotového řetězce celé obuvnický průmysl a vrátit se do reálné ekonomiky. Od Fu-ťien, Kuang-tung, Zhejiang, Sichuan, Shandong, Anhui, Henan, Hebei, více než 20 měst v osmi provinciích, více než 800 boty podílet se na fóru.


andquot; Jinjiang jako světa #39; s největší sportovní boty výrobní základny, s ročním výkonem 1 miliardy párů sportovní boty, světa #39; s 1/6 sportovní boty, vyrobené v Jinjiang, Jinjiang obuvnický průmysl se stal pillar.andquot; Slavnostní zahájení, Pan Ziliang řekl, že lépe vést odvětví služeb k upgradu, Jinjiang obecní vláda, je podporovat obuvnického průmyslu, marketing a další oblasti inovací tempo.


Následně Čína kůže asociace, ředitel obuv zvláštního výboru Luhua přinesl pozadí strany nabídky výkladu trendy boty průmyslu. On andquot; Globálním #39; s obuvnický průmysl a inovace a rozvoj - jak přinutit straně nabídky? andquot; Autor upozorňuje, že budoucnost globálním #39; s obuvnického průmyslu je třeba zlepšit v oblasti inteligentních výrobních, výroby a marketingu. Tímto způsobem je nezbytné pro výzkum a rozvoj obuvnického průmyslu v Číně a udělat hlubokou analýzu současné situace Číny obuvnického průmyslu v oblastech výroby, import a export, spotřeba a prodej. Zelené výroby, clusteru výroby, služby výrobní, inovacích, kvalitní značky, řemeslníci dodržovat, kvalitu lidského kapitálu a další aspekty síly, zlepšení přizpůsobivosti poptávky a nabídky, přivést strany nabídky strukturální inovace.


Ráno, jako jediný titul této grand obřadu, provincie Fujian, klíčových stavebních projektů Jinjiang mezinárodní boty textilní město přinesla andquot; re zahájení, profesionální trh oživení průmyslové upgradingandquot; Hlavní projev. Podle zpráv začala výstavba v 2014, Jinjiang mezinárodní textilní City, Chendai Town, celková kontrolní oblasti 527 ha, z čehož profesionální trh oblast pokrývá plochu 147 ha, se dělí do tří fází výstavby, vše dokončeno se stane andquot; Asijsko-tichomořské vášRegiona #39; s největší profesionální textilní trh, producent služeb obchodu základní, obuv řetězce výroby a na trh integrovanou službu platformy andquot; s produkty a transakce, šíření informací, propagace výstavy, značky inkubace, vývoj norem, logistika a skladování, design a vývoj, finanční služby, E-komerce a dalších devět funkcí.


Nadcházející 2017 je důležité křižovatce v transformaci obuvnického průmyslu, Jinjiang International boty textilní město čelí výzvám, ale také obsahuje obchodní příležitosti. Řečeno, že první fáze projektu byla dokončena v srpnu tohoto roku, ode dne doručení míra přesahuje 90 %. Po dokončení projektu se očekává roční obrat překročit 100 miliard jüanů.


Rozumí se, že dnes hlavním fórem, účastníci také jít do Jinjiang International boty textilní City, Jinjiang městského muzea v plánování návštěvy a šel do Číny, aby zadejte že první miliardy klubu sportovní značky podniky - ANTA skupiny dodržovat učení.