Domů > Novinky > Obsah

Jednodílný Vamps horké, že zasáhli také 1,6 miliardy, nadváhou ve Vietnamu

Dec 29, 2016

Jednodílný horní, z rok a půl před první konferenci, jsme referovali mnohokrát. Nyní se podívejte na jejich současnou situaci.


Jednodílný horní, z rok a půl před první konferenci, jsme referovali mnohokrát. Ale vždy existuje malé partnerem v pozadí vyjádřil nespokojenost.


Navíc v roce a půl před zpráva jsme rovněž přesvědčeni, že je to v příštích několika letech, sportovní boty a obuv pro volný čas možný trend. Zda tomu věříš, nebo ne. KGI zprávě uvedl, že jednodílný svrškem se stane do budoucna nové boty UA hlavní materiál.


Nedávno Tchaj-wan 100 a skupina pokračovala v expanzi investice ve Vietnamu, jeho 100 a průmyslové plány investovat asi 350 milionů jüanů (asi 1,6 miliardy NT), nadváhou investice do Vietnamu, produkující kusu svršek.


To je také následující Wuxi, Dongguan, další nový produkt výrobní základny.

Přijaté objednávky na mezinárodních výrobců, v prosinci začala.


Společnost uvedla, že v současné době výrobci tak velkou osnovní kepr boty materiál poptávky, mnohem vyšší než nabídka, a to spolu s vysoce technická práh, 100 a průmyslové break musí spolupracovat s rozvojem kontroly pravopisu praktik, přímé objednávky výroby, výrobní kapacita by měla být plně otevřený příští rok.


Podniková odhaduje se úspěšný rozvoj klienta, výnosy příspěvek příští rok hlediska 200 milionů jüanů (asi 930 milionů juanů NT) nebo více.


Tchaj-wan sto a od konce listopadu tohoto roku, konsolidovaný výnos 9.747 miliard jüanů, nárůst o 13,4 %, čistý zisk po zdanění 1.356 miliardy juanů, nárůst o 30,4 %, čistý zisk 4,55 juanů na akcii po zdanění. 100 a prvních 11 měsíců letošního roku, celkové příjmy 3.007 miliardy juanů, čistý zisk po zdanění 440 milionů jüanů, mírný pokles o 4,7 % v loňském roce, 1.79 juanů za podíl čistého zisku po zdanění.


100 dní a bývalé pobočky 100 a průmyslové, oznámení Board řešení prostřednictvím Hongxing, navýšení kapitálu o Vietnamu, set, kumulativní navýšení kapitálu činil 45 milionů amerických dolarů. Vývoj zlata pod břehem KGI, také dokončen dříve hostitelem a 60 milionů dolarů (asi 19 miliard NT) v případě půjček, zobrazit 100 a urychlit tempo Vietnamu investic a nastavte továrny.


100 a řekl, že nejbližší nabídky mezinárodních značek určit potřeby boty továren, 100 a průmyslové rozhodli nastavit továrny ve Vietnamu na nejbližší službu Bao-cheng a dalších významných zákazníků a zlepšit efektivitu podnikání a celkovou konkurenceschopnost, dokončilo zřízení Vietnamand #39; j 100 makro.


Rozumí se, že svět, včetně Tchaj-wan, Jižní Korea a Čína, sedm hlavních pletení osnovních twilight pletivo factory, ale jeho produkty jsou až o 50 % ve Vietnamu používat, 100 a průmyslové investice ve Vietnamu nastavit továrny v nejbližší dodávce spořících produktů návrh, rozvoj a personální náklady na zpáteční.