Domů > Novinky > Obsah

Návrat do reálné ekonomiky, obuv Festival se očekává nové příležitosti v budoucnosti

Dec 28, 2016

News Zdroj: Datum vydání ekonomické sítě: 2016-12-26


Tradiční obuvnického průmyslu je velmi nebezpečný v posledních několika letech, mnozí lidé v průmyslu s andquot; winterandquot; Chcete-li popsat vývoj globálním #39; situace průmyslu s boty. Však nedávno konalo zvláštní zasedání předsednictva ústředního výboru CPC, analýza hospodářské práce v roce 2017 jasně předložila, bychom měli energicky oživit reálnou ekonomiku, podpořit růst nových energií. V tomto kontextu sbližování oblasti průmyslu národní boty na obuvi průmyslu vypořádat se s hloubkou nové příležitosti se brzy otevře.


V průmyslu 4.0 a 2025 vlnu výroby v Číně poháněn obuvi průmysl řetězce jako front-end materiálové inovace a výkonnou jednotku nové technologie, nové zařízení upgrady. V tomto kontextu, Čína kůže asociace Jinjiang obecní Peopleand #39; s vládou, Chendai město Peopleand #39; s vládou, Jinjiang město ministr obchodu, globální boty smluvní sítě, Jinjiang mezinárodní boty City, celkový titul Festival boty Čína 2016 a první globálním #39; s obuv strany nabídky inovace a rozvoj tohoto fóra se bude konat v prosinci 2016 , Prosinec 28 -28 v Fujian Jinjiang jarní firmy Hilton Hotel.


Na summitu fóra andquot; předvídat futureandquot; jako téma si Itálie jako výchozí bod materiálu, v celé botě průmyslu hodnotového řetězce, k předvídání budoucnosti. Za tímto účelem festivalu pozval odborníky v oboru obuv a autorita tohoto festivalu produkční oblasti navštívil obchodní zástupce, jakož i globálním #39; s hlavní produkci obuvi oblasti obuvi sdružení sdílet tuto přičemžzahrnují #39; s zkušeností, zkušeností a budoucí myšlení obuvnického průmyslu.


Summit Fórum číst horké téma současné průmyslu


Nahraditelnost na straně nabídky, strana produkce jak dosáhnout tří synchronní inovace; průmyslové 4.0 časů, andquot; smart shoeandquot; stavební cestu a andquot; substitutionsandquot stroje; Jakého pokroku; spotřeba struktury pod inovace, tradiční obuvnického průmyslu jak hrát nové maloobchodní; rozdělit scénáře aplikací, značku na trh nový vítr jak přinutit, několik hlavních průmyslových Žhavá témata budou zodpovězeny v tomto jeden.

WDCM nahrát obrázky


Oznámil inovace průmyslu jako 120 firem


Kromě toho bude fórum také oznámit výsledky ročního výběru festivalu a podržte ocenění Top deset značek, příspěvek první cenu, Model první cenu, rozvíjející se průmysl Award, zvláštní ocenění v oboru a 120 ocenění. obřad. To je odvaha k inovacím společnosti a brandand #39; s vysoký stupeň uznání, další rozvoj průmyslu vložen nový impuls.


Více než 20 předních firem v oboru obuv hledali skutečný průmysl trendy


Zaměření na rozvoj tradičních stav obuvnického průmyslu, více než 20 bojových vůdci v botě po vyhřívaném ideologické kolize, večer 27 high-end salon stát opět hosté svobodné výměny prostoru. S hosty k prozkoumání oborových trendů, pochopit trendy v odvětví, bude Čína kůže asociace, ředitel obuvnického průmyslu, Lu Hua, Spojené státy a Čína obuv komora tajemník Bao Zhongxin, Sichuan kůže Industry Association, boty boty stroje speciální čestným předsedou výboru reagovat na změny na trhu.


Do čínské boty jsou v řádu desítek miliony boty podniky pocit andquot; milují boj do winandquot;


28. prosince, hosté navštíví asijsko-tichomořské vášRegiona #39; s největší profesionální trh s obuví - Jinjiang Spinning boty International City, globálním #39; s nejprve určete miliardy klubu sportovní značka podniků - ANTA sportovní Products Co., Ltd., národní 4A-úrovni turistické atrakce Jinjiang City pět uložených a radnice, dodržovat učení.