Domů > Novinky > Obsah

Prodej obuvi jako prodejní stélka 3,6 miliardy dolarů

Feb 17, 2017

Podle průzkumu trhu společnost Technavio poslední údaje ukazují, že globální trh s obuví bude růst s složeným ročním tempem růstu 7% do roku 2021 tržní hodnota dosáhne 3,6 miliardy amerických dolarů, a to hlavně výrobky zdravotnické stélky podporovat a zvýšit zdravotní povědomí spotřebitelů a zvýšení cukrovky atd. přispěly k růstu trhu se zdravotní péčí.Výzkum společnosti Technavio rozděluje globální trh se stélkami na tři oblasti:


Amerika: největší světový trh se stélkami


"Vedoucí tržní trhy Americas jsou hlavně USA a Kanada, které tvoří 45% trhu v Americe," uvedl Amber Chourasia, analytik výzkumu zdraví a zdraví společnosti Technavio.


Spojené státy jsou hlavním trhem v Americe, spotřebitelé Spojených států jsou více znepokojeni zdravým způsobem života, poptávka spotřebitelů na stélku na trhu je velmi hodna pozornosti, protože tito spotřebitelé dokonce v každodenních činnostech používají vložky, jako je chůze. Kromě toho mnoho sportovců ve Spojených státech použije vložky v turnajích nebo školení, aby maximalizovaly výkonnost sportovní obuvi .


Evropa, Blízký východ a Afrika: vznik inovativních produktů na podporu růstu stélky


Západoevropské země se zaměřují na zlepšení kvality zdravotnických služeb, které má globální trh s obuví určitou roli při prosazování. Poskytovatelé zdravotnických služeb, opatrovatelé mají silnou poptávku po výrobcích, podněcují vznik vysoce kvalitních výrobků ze stélky, tyto výrobky mají dobrý výkon, jsou efektivní a bezpečné.


Podpora vlády a obhajoba zdravého životního stylu také přispěla k růstu trhu se stélkami. Evropská společnost WIISEL a jiné projekty, které začínají, ale také pro starší lidi vyvinuly inteligentní vložky, které mohou každodenně odhalit starší chůzi a vyvážení, aby se zabránilo pádu starších lidí. Očekává se, že takové inovativní produkty budou podporovat Evropu, Střední východ a Afriku Růst trhu.


Asie a Tichomoří: nejrychleji rostoucí trh se stélkami


"Asijsko-tichomořský region je nejrychleji rostoucím trhem se skořápkou s roční složenou roční růstou 9% do roku 2021. Region má velký tržní potenciál, zejména na trzích, jako je Čína a Indie," řekl Amber. Regionální spotřební vločky využívají povědomí, aby pochopili důležitost vhodných vložky, byly provedeny výrobci pro vložky vzdělávacích a školicích programů.


Větší investice vlády do infrastruktury zdravotní péče a zvyšování povědomí o zdraví spotřebitelů přispěly k růstu trhu se stélkami. Globální trh se stélkami je hlavně určen pro pacienty s diabetem, kteří potřebují lékařskou stélku. Indický trh má největší potenciál růstu a očekává se, že bude nejrychleji rostoucím trhem pro použití stélky.


Mezi hlavní prodejce na globálním trhu s insolemi patří Bayer HealthCare, Beuerfeind, Superfeet a StableStep.