Domů > Novinky > Obsah

Sportovní značky pokračují v vynucení linky pod obchodem

Feb 08, 2017

V tradičních kanálech nekonečné krásy Belle, Daphne a dalších značek se rozšířily v loňském roce, nakupují informace. Zpráva z loňského roku v polovině roku ukazuje, že osm společností zapsaných v oděvním průmyslu v blízkosti tisíce obchodů, Daphne jako "král mimo obchod". Obchody rozkvétají všude v tradiční značce boty Belle, která má tržby miliard dolarů, její podíl na trhu je rychlá móda a elektrická obchodní značka se rychle stlačila.


Přední běžecká obuv

Průmysl je znepokojen skutečností, že jak se začalo v tradičních kanálech značky sportovních potřeb v minulém roce vývoje trendů negativního hospodářského růstu, kolektivní show známky oživení. Ve sportovním městě Quanzhou, na minulém týdnu individuální sportovní značku výroční schůzku, prošla v rámci prodeje online obchodu nárůst počtu pozitivních signálů pro sportovní značku se týká, po sérii reformy zlepšení účinnosti, tradiční offline kanál je stále Podporujte silný dynamický růst.


Sportovní značka rychlostní prodejny


Na každoročním strategickém setkání v roce 2017, které se konalo minulý týden, oznámilo, že pět podnikatelských skupin dosáhlo pozoruhodných výsledků. 361 míra, že komoditní systém, portfolio portfolia a strategie komunikace značky je v uplynulém roce upgradovat tři hlavní faktory, ale i nadále udržovat růst v příštím roce hnací silou.


Další městská sportovní značka "prezident běžeckých bot ", každoroční strategické setkání také oznámila, že značka v uplynulém roce, tradiční kanály dosáhly dobrých výsledků.


2016 prezidentské běžecké boty je koncem roku hurikánu, od konce prezidentské běžecké boty byly otevřeny v hlavních provinciích tisíců obchodů, a to jak prodejní rychlosti, tak i prodeje v jednom obchodě, zdvojnásobily růst dnešního tržního vývoje. Sing business , offline kanály jsou podceňované éry, prezident běžecké obuvi se bezpochyby stane v Číně sportovní zboží průmysl v roce 2016 tmavý kůň.


Prezident běžecké boty související oficiální řekl, že společnost zpočátku dokončila uspořádání národního trhu, jen pár let dokončit rychlý růst počtu terminálů, základní tajemství leží ve vlajkové lodi modelu. V oblasti oděvů má vlajková loď značnou marketingovou funkci, která nejenže ztělesňuje ducha značky, ale i zákazníka přímo s výměnou značek, zaměřuje se na komunikační značku značky, je důležitým místem pro řízení prodeje terminálů.


Je zřejmé, že prezident běžeckých bot v zemi první a druhé úrovně města super-okresu byly zřízeny velké oblasti značkových vlajkových obchodů, jako je Wuhan Optical Valley pěší ulice, Chengdu Chunxi Road k mezinárodnímu hnutí klasický obraz úspěšného zachycení spotřebitelských srdcí. Navíc v uplynulém roce propagační platforma značky, která pokrývá světovou ženskou volejbalovou Grand Prix, mezinárodní basketbal pro muže, maraton a další hlavní události, ale také podepsala tuniský olympijský výbor, který sponzoroval stadion NBA týmu, dále zvyšuje povědomí o značce.


Obnova průmyslu se zrychluje


Ve skutečnosti, dokonce i éry prevalence poskytovatelů elektřiny, neznamená pokles tradičních marketingových kanálů, naopak, důraz na offline obchod a zkušenost a rychlý nákup je stále on-line nemůže nahradit výhodu. Byla udržována v tradičních kanálech absolutní nadřazenosti odvětví sportovních potřeb, poté, co zažil vysoký inventář zimy, ať už to jsou finanční výsledky v roce 2015 nebo 2016 v polovině roku zprávy, ukazují oživení odvětví sportovních potřeb zrychluje tempo zotavení.


V minulém roce tyto značky v tradičních offline kanálech dělají totéž, je kanál "tenká" změna. Prostřednictvím kontrakce obchodů, inventarizace a zploštění kanálů a série nabídky "tenké" po reformě došlo k poklesu výkonnosti, krize zásob a rozsáhlé sportovní značky obchodu konečně zahájila novou éru .


Zvláštní kroky, například ke zlepšení a ploché distribuční kanály, a striktně řídit maloobchodní inventář a řadu reformy hubnutí, tak, aby zvláštní kroky modelu zisku efektivnější. Například počet distributorů bude zvýšen na 38 a má v úmyslu pokračovat v postupném zvyšování distributorů, distribuční kanály se sníží na dvě úrovně z několika vrstev. Celkový podíl maloobchodních prodejen přímo vlastněných distributory společnosti Xtep vzrostl na více než 50% z celkového počtu maloobchodních prodejen, zatímco počet obchodů Xtep pokrytých společností RTDS přesáhl 85% počtu maloobchodních prodejen. Celkový obrat provozního kapitálu klesl ze 77 dní v roce 2014 na 60 dní a úroveň zásob poklesla o 30,0% na 398,4 milionů RMB oproti roku 2014.


Stejně tak 361 stupňů také aktivně reformuje, aby zlepšila efektivitu maloobchodních kanálů, vytvořila systém řízení maloobchodního řízení orientovaný na spotřebitele a model udržitelného podnikového zisku. Zvýšením investic do budování vývoje produktů, členění kategorií, modernizace platebních metod, 361 stupňů na podporu přínosů z jedné řady opatření v uplynulém roce, bylo dosaženo výrazných výsledků v roce 2015 a zisk z roku 2016 vykazuje stejný obchod Prodej dosáhl stoupání. 361 stupňů, které budou nadále optimalizovat uspořádání kanálu kolem uživatele, aby se zvýšila efektivita jednopodlažní jednotky Ping, zvýšila konkurenceschopnost jádra a schopnost rychlé reakce, aby se dále rozšířil zisk.


Výkonnost Anty za poslední dva roky představuje také místní sportovní značku z nového modelu rozšiřujícího se obchodu, který zvyšuje efektivitu obchodu se změnami. Právě tyto vylepšené manažerské schopnosti a integrace dodavatelského řetězce mohou vést k řadě dalších protivníků finančních dat. 2016 počátečních výsledků, Anta 2015 obrat den inventáře za 58 dní, ve srovnání se stejným obdobím loňského roku ke zlepšení 0,17 dní, příjmy skupiny také zlepšil, obrat pohledávky obratu dnů 1,84 dní v porovnání s předchozím rokem, dosažení 33 dnů, dvě data ukazují že se samotná Anta a inventář a platební tlak obchodníků stabilizovaly.


Ve vedení Anta nejprve zrušila prodejní plochu, plochou organizační strukturu, podíl přímého prodeje se každoročně zvýšil, řízení kategorií z obuvi, klasifikace oděvů pro zlepšení klasifikace projektu, jako je běh, basketbal, fotbal a tak na. Anta ve většině prodejen v celé zemi, aby dosáhla pokrytí ERP, čímž posílají objednávky na jednu prodejnu, aby se zkrátil cyklus police.


Odborníci se domnívají, že současná soutěž obuvi Zhuolu stále více zřejmá, ať už se jedná o tradiční obchody, nákupní centra, supermarkety a další prodejní obuv, jsou pod velkým tlakem, on-line B2C model, také čelí spoustě krize, Eufemistically called the feast e-commerce je ve skutečnosti kouř bez hraní hazardních her, ze všech stran "spalování logistiky", "hořící reklama", každý elektrický obchod by rád vypálil měřítko a pak vytlačil oponenty, aby dosáhl ziskovosti, ale uživatelské zkušenosti k dosažení konečného je skutečně velký vítěz.