Domů > Novinky > Obsah

19. duben se uskuteční 19. ročník Jinjiangského veletrhu pro obuvi a tělo

Mar 08, 2017

19. duben se uskuteční 19. Jinjiangský veletrh obuvi a těla


2017-02-23 09:38:14 Zdroj: Jinjiang News Network

Původní název: 19. ročník obuvi a tělo se bude konat v dubnu v Jinjiang


(20. února) se zpravodaj naučil z Jinjiang City, CCPIT, 19. Čína (Jinjiang) Mezinárodní obuvi a druhá mezinárodní výstava sportovního průmyslu bude v dubnu a v době konání bude výstavu zřízena řada mezinárodních pavilonů , prostřednictvím různých forem, které podporují obchodní dokování.

Dokovací "jednosměrná" strategie

Plánování zřízení řady mezinárodních pavilonů

To je hlásil, že "mezinárodní" jako zorné pole, tato výstava vzít iniciativu k dokování zemi "celá cesta" strategie, kolem "mezinárodní, profesionální" výstavní koncepce, organizoval více než 30 zemí a regionů profesionálních kupujících . Výstava v současné době plánuje zřídit celou řadu mezinárodních pavilonů, organizátoři budou pokračovat přes zahraniční sdružení Fujian, pozvat a organizovat Brazílii, Rusko, Indii, Vietnam a jihovýchodní Asie, "po cestě" po celé zemi a regionu obchodníci, profesionální kupující Účastníci, zvýšit vliv výstavy, zlepšit úroveň mezinárodní výstavy.

 

Jako mezinárodní událost, tato výstava energicky externí publicity, bude usilovat o řadu vlivných mezinárodních vystavovatelů sportovních potřeb. Spoléhat se na média, aliance a zprostředkovatelské společnosti, Valné shromáždění a italské ARS, FOTOSHOES více než 20 zemí a regionů, hlavní mediální průmysl a Facebook, Youtube a další mezinárodní platforma sociálních sítí, prostřednictvím podpory vizuální platformy, mezinárodní odborná výstavní propagace, platforma, zavedení mobilního klienta atd., vícestranná reklamní výstava informace, organizace země (území) jak uvnitř tak i mimo známé podniky, specializované kupující a kupující skupinové vystavovatelé, účastníci, posílení ekonomických a sociálních výhod.


Zaměřte se na celý průmyslový řetězec

A snažte se obsadit více než polovinu sportovních potřeb

Uvádí se, že s postupným přiblížením výstavní doby pokračovalo pokračování investičních a náborových prací. V současné době je na výstavě vyhlášeno více než 1 200 kabin, včetně hotových obuvi a kabin pro kabiny sportovních potřeb 150, stánku 701 pro výstavní kabiny strojů a zařízení, kabiny kabelek 359 z textilních materiálů, z toho výstavní plocha strojů a zařízení a textilních materiálů dokončil počet plánů Více než 90.

 

Letošní investiční zaměření na posílení sportovních prvků se zaměřením na celý průmyslový řetězec a usilování o zabývání více než 50% sportovních potřeb. Za tímto účelem, kromě aktivně bojujících za takovou federaci sportovních statků v Číně a další multiparticipační podporu na posílení specifikace a vlivu výstavy, se v rámci výstavy také pořádaly podniky pro sportovní vybavení a vybavení, podniky pro venkovní dodávky, deštník a další příbuzné odvětví vystavovatelů, a to nejen otevření muzea, oblast, bude se konat, včetně lezení soutěž, fotbal a další související podpůrné sporty a události, bohaté sportovní prvky .

 

Byl držen několikrát na obuv Fair je domácí a mezinárodní sportovní průmysl dodávky události, je Čína a svět obuvní průmysl barometr a weathervane, a byl upgradován na tělo v loňském roce. Výstava se bude konat v letošním roce od 18. do 21. dubna v Jinjiang City, vlajka Spojených států na 1. sále, ve výstavní síni 60.000 m2, stanovila celkem 2200 mezinárodních standardních kabin, zřízení sportovních potřeb, obuv spřádání materiálů, strojů a zařízení a dalších tří výstavních ploch, stejně jako muzeum vědy a techniky, muzeum investic, značkové výrobky muzea, malá a střední podnikatelská obuv, oblast plavců, plavecké muzeum, průmyslový design a venkovní dodávky muzea, Muzeum obuvi. (Reporter _ Ke Guoli)