Domů > Zprávy > Obsah

20. veletrh obuvi (tělo) Význam obuvi pro výrobu obuvi

Jun 07, 2018

20. Výstava "Heavy Head Show" z 20. obuvi (tělo) ukazuje, že zařízení upgraduje "klíčová slova"


20. Mezinárodní obuvnický průmysl Číny (Jinjiang) a 3. mezinárodní výstava sportovního průmyslu lze označit za světlé a rozmanité. Mezi nimi je "klíčová událost" letošního veletrhu "Wulinská konference" obuvi a všechny "topánky", které zabírají celou výstavní plochu, jsou "velkou soutěží". Reportér navštívil a zjistil, že automatizace, zpravodajství, ekologizace, ruční práce a provinční materiály se staly "klíčovými slovy" letošního displeje obuvi.


V posledních letech, díky neustálé inovace a inovace vedoucí k transformaci a modernizaci, se podniky sportovního zboží Jinjiang vyvinuly ze sportovní obuvi a oblečení, rozložení řetězce sportovního průmyslu se stále hlubší. Dnes má Jinjiang 21 sportovních zboží registrovaných společností a má pěstované sportovní obuv a oblečení značek jako jsou Anta, Xtep, 361 °, ušlechtilé ptáky, Jordánsko, sportovní značky jako Calme a Hi-Climb, značky fitness vybavení, jako jsou Shuhua a plavky jako je Hosa. Značka. V roce 2018 má Jinjiang Sports Industry téměř 10 000 právnických osob a sportovní průmysl zaměstnává více než 350 000 lidí.

00219b6674eb1c47616511

Mezi nimi, jako přední průmysl, je iterativní vývoj technologie obuvi strojů silnou podporou pro inovační transformaci a modernizaci odvětví výroby sportovních potřeb. V oblasti zobrazení obuvi na trhu obuvi, displeji a interpretaci nejnovějších produktů a technologie výzkumu a vývoje inteligentní montážní linky společnosti, poloautomatického kartáčovacího stroje, laserového řezacího stroje, CNC řezacího stroje atd. Mnoho obchodníků přestal sledovat a konzultovat.


Vedle stánku firmy Black King Kong (Fujian) Automation Technology Co., Ltd. mnoho obchodníků sledovalo kolem linky pro stříkání bot. Pár chodidel byl poslán do průhledné místnosti uprostřed prostřednictvím dopravního pásu. Dva roboty se otočili sem a tam a rovnoměrně slepili boty. Aplikujte na okraj podrážky a dopravte ji přes dopravník. "Jedná se o UV-osvětlovací stříkací stroj, který je nejnovějším produktem vyvinutým společností." Zheng Shuxian, obchodní ředitel společnosti Black King Kong, řekl novinářům, že produkt používá inteligentní rozpoznávací technologii k automatickému sběru dat, na základě kterých automaticky rozpozná a generuje rozstřikovací stopu přes rameno robota. Stříkačka je automaticky dokončena. Současně se polymerizační reakce iniciuje procesem UV záření, aby se zvýšila polární plocha materiálu obuvi a zvýšila se viskozita a adheze. Během celé výrobní linky je výfukový plyn generovaný UV zářením vypouštěn do systému čištění vzduchu prostřednictvím vzduchového kanálu, což účinně snižuje znečištění životního prostředí na pracovišti. "Použitím inteligentního vybavení má sníženou pracovní sílu, potrubí více než 100 lidí a nyní potřebuje více než 30 lidí, ale také snižuje škody na lidském těle při ručním provozu."


Za zmínku stojí, že Tchaj-wan je slavný po celém světě pro svůj dobře vyspělý průmysl obuvi a průmyslový průmysl obuvi Jinjiang je v průmyslovém řetězci velký a kompletní a obě místa se velmi doplňují. Již od založení taiwanského pavilonu poprvé na 8. veletrhu obuvi, byl taiwanský pavilon vždy jedním z nejvýznamnějších vrcholů veletrhu obuvi. V letošním roce se na výstavě podílela Tchaj-wan asociace průmyslu obuvi a Tchaj-wanská asociace strojního průmyslu a identifikovala více než 60 stánků.