Domů > Novinky > Obsah

V zemi největší poskytovatelé služeb obuv ve východním Čína

Dec 29, 2016

Pořadí #39; s největší poskytovatelé služeb obuv ve východní Číně ústředí andquot; Whisperandquot; Třpytivě svítit


Nedávno čínské boty města Alena a nové Haopan skupiny, formální podepisování silným kloubu, nové sídlo obuv východní Čína oficiálně usadil v Shek Mun jehněčí boty parku.


Jak pořadí #39; s největší obuv průmyslu poskytovatelů služeb, nová skupina bank a město petr sandály ruku, ponese plody jak budoucnost dvou obuvnického průmyslu a jak se učit od sebe navzájem, strůjci? Petr město, příslušné odpovědné osoby řekl, a nové ztoho #39; s předností doplňují navzájem, twin win-win vývoj, budoucnost, Alena vytvořit sen východní Číny obuv centra blueprint bude krok za krokem.


Uvádí se, že Petr obuvnického průmyslu v minulém století 80A #39; j. Po zvraty a otočí a nyní vstoupila do nové etapy transformace a modernizace. Od roku 2015 více než 100 místních páteřní podniky mají Baotuan přiřazené Alibaba Čína vyrobené elektřiny obchodní platforma, obuvnický průmysl, moc silnice dál. Budovat značky, silný design, s jejich vlastní tvrdé síly k otevření trhu, a teď, Shengdanli, Ba Ni, Jia Dai Hynek, Howard a řadu místních boty výrobků jsou vyváženy do hlavních provincií země. Jako Petr boty obchodních zástupců v Jiaxing City Sheng Renáta boty Co., Ltd. Zhonghong Xing předseda pohledu, s vrozenými poruchami, nadace a žádný nedostatek nadšení Alena obuvnického průmyslu je teď nepochybně že východní Čína se stala poměrně výrazný masivní hospodářská odvětví. Ztoho #39; s novou Melco osídlena, ale také na botu Alena průmyslu injekčně jehla andquot;tonic.andquot;


andquot; Proženy #39; s boty vidět Guangdong.andquot; Ženy ve zpracovatelském průmyslu, Guangdong proženy #39; s módní trendy se dostala do popředí konsensus lidí. Nejnovější a nejvyspělejší průmyslové zařízení, styl designu, nové ztoho #39; s boty materiály hardware kůže trh je světa #39; s největší obuv surovin obchodování na trhu je jedním z Guangdong a vývoj národního vůdce by #39; s boty. Mezi nimi, téměř třetinu množství zákazníků z oblasti východní Číny. A tak velkých, vysoce kvalitní profesionální trh ve východní Číně ústředí se usadil v Alena, Alena boty podniky, do budoucna, zda se jedná o boty, kůže nebo boty trendu informace nebo design tým, výrobní technologie a vybavení, lze vyvodit z nejbližší andquot; pohodlí výhod mnoha dividend.


Reportéři se dozvěděl od Alena boty výboru, budoucnost nové East River obuv velitelství základny v projektu na zřízení jehňat v oblasti jádra parku a orientovaných na služby východní Čína obuv Průmyslová skupina, módní orientované informace, kreativní, designérské, inteligentní obuv na podporu operace velitelství základny, je nastaven, obuv módní informace verze, design a vývoj , kvalitní obuv, e komerce, poskytovatelé elektřiny přes hranice, obchodu a displej, domácí i zahraniční obchod, objednávky centrum, podnikání a volný čas, integrovaný úřad jako jeden z hospodářského komplexu ústředí multifunkční obuv.


Stojí za zmínku, že v říjnu loňského roku, nastavte výzkum a vývoj obchodování, poskytovatelé elektřiny, logistika, skladování v jednom z hotových bot obchodní platformy Alena Bay obuvnický průmysl se zlomil půdu. Očekává se, že být oficiálně otevřena v říjnu příštího roku, po skončení trhu denní průtok 10 000 lidí, roční obrat 50 miliard. Petr Bay obuv City, příslušné odpovědné osoby řekl, že nové sídlo ve východním Čína Shijiazhuang botě usadil v Alena, budoucnost obuvnického průmyslu vybudovat centrum Alena, Alena Bay obuv City Alena Bay je šitá na míru pro to. Dva budou vzájemně doplňují, vzájemně doplňují, Tongxiang a dokonce i na východním Čína obuv průmyslu zdravý a udržitelný rozvoj.