Pánské kalhoty uvolněná žralok Print Seaside Resort Spa krátké kalhoty Beach

Pláž kalhoty jednoduše říci, že je více uvolněné a tenké kravaty line šortky, vhodné pro nošení v písku a letní oblečení.
První:netráví příliš mnoho, strávil na pláži kalhoty není druh chtějí vidět účinek bílé modré květy;
Druhá: a modré v ostrém kontrastu k efektu, jako je červená, žlutá, může být také zelené;
Třetí:styl je velmi puntičkářský, existují dva-krátký rukáv tričko, jeden je relativně krátké rukávy, jeden je poměrně dlouhou špičkou, s pláží by měly být krátké šortky.

Podrobnosti o produktu

Xiamen Chengyi obchodní společnost

Hlavní produkty:Kao plenky, nac nac a Nice Ponpon

Přidat.:Pokoj 18E, č. 57, Jižní Hubin Road, Siming District, Xiamen City, provincie Fujian

Založena v roce 2010, jsme dceřiná společnost Xiamen Chengyi Group Co., Ltd. pracuje jako značka agent pro matku andamp; Baby produkty, stejně jako rodina rychloobrátkového ZBOŽÍ. Jsme jsou přemostění kvalitní zboží a trhy a spotřebitelé tím, že poskytuje paralelní kanály off-line a on-line. Zatím jsme získali obchodní zastoupení více než 10 prémiových značek, kterým pevné základy pro naše značka silnici; a interakce mezi značky také rozšířit naše příležitosti pro nové značky agentura, přitahuje více značek k Chengyi pro společnou prosperitu. Nyní Vítáme distributoři značek Prodáváme po celé zemi, aby se k nám a tak vzájemně komunikovat a navázat oboustranně přínosné partnerství!


Jinjiang Qicaihu oděv a textil Co., Ltd.

Hlavní produkty:Plavky a plážové šortky

Přidat.:Průmyslová zóna, Yinglin Town, Jinjiang město

Jsme zahraniční financované organizace založená v roce 1995, se základním kapitálem ve výši HK 10,8 milionů dolarů. Nyní máme více než 1 700 zaměstnanců a stavební plochy 260.000 metrů čtverečních. Máme vlastní dovozní a vývozní práva, specializující se na výrobu plavek a elastické sportovní oblečení, s celkovou roční produkcí až do více než 20 milionů kusů / nastaví. S zavedla řadu inteligentních výrobních linek, jsme se zavázali přetvořit naše výrobní linky z verze 2.0 na verzi 4.0. Založili jsme dobré dlouhodobé partnerství s kupujícím Top 100 mezinárodních značek z EU, Severní Amerika, Austrálie, Jižní Amerika, atd.


Jinjiang Langshi oděv a textil Co., Ltd.

Hlavní produkty:Plážové šortky, atd.

Přidat.:San'ou průmyslová zóna, Yinglin Town, Jinjiang City, provincie Fujian

Jsme zahraniční financované organizace založená v roce 1988 v Jinjiang City, provincie Fujian. Textilní a oděvní výroby a obchodu jsou naše podniky pilíř, s roční výrobní kapacitou 35 milionů metrů oblečení, a více než 10 miliónů přijímačů oděvů. Nyní máme více než 2000 zaměstnanců a celkový prostor 25 000 metrů čtverečních. Získali jsme ISO9001 certifikace systému managementu jakosti. A naše výrobky jsou velmi populární v na Středním východě, Jižní Amerika, Jižní Afrika, východní Evropy, západní Evropě a dalších regionech.


Dunhuang (Fujian) Industrial Co., Ltd.

Hlavní produkty:Textilie, tkaniny oděv, plavky, Fitness kalhoty a sportovní oblečení

Přidat.:Jingye Road, hospodářský rozvoj zóny (East Park), Yinglin Town, Jinjiang City, Quanzhou City, provincie Fujian

Společnost je zcela cizí vlastnil podnik, o rozloze 100mu, převážně zabývají výrobní plavky, tělocvičně oblečení, sportovní oblečení, textilie a další produkty. Naše výrobky se vyvážejí do více než 60 zemí a regionů v Evropě, USA, Japonsku, Koreji a na Středním východě. Více než dvacet let společnost neplynou do provozní principal andquot; upřímný operace, kvalita první, zákazníci upmostandquot; a vyvinula komplexní skupiny společnosti integrace Randamp; D, návrhu, výroby a obchodu.


Shishi Xinbo oděv Co., Ltd.

Hlavní produkty:Plážové šortky

Přidat.:Pokoj 201, budova č. 7, fáze II, Jiande, Shishi

Specializujeme se na výrobu různých oblečení, které jsou prodávány po celém světě a příznivě přijaté v Hong Kongu a zemích EU. V posledních letech, jsme se aktivní úsilí v rozšiřování zahraničních trhů a získala dobré výsledky, jak naše produkty mají vysokou chválu od kupujících i doma i v zahraničí!


Yongsheng oblečení Co., Ltd.

Sešívání:Kalhoty Beach

Adresa:Č. 48, Xiawubao, Yinglin Town, Wudong okres, provincie Fujian městě JinjiangS celou technologií a zkušeností výstava Jinjiang je známý jako jeden z předních a profesionální mužů a 39; s uvolněnou žralok tisku přímořské resort spa krátké kalhoty beach kalhoty výrobců a dodavatelů v Číně. Naše továrna nemůže jen nabídnout vám nejlepší kvalitní výrobky, ale také nejlepší poprodejní služby a rychlé dodání.

Dotaz