Fitness oblek mužů a ženy běh školení jógy oblečení byly tenké Dámské sportovní oblečení

Šaty, určené pro sportovní soutěže. Obvykle dle konkrétních požadavků sportovního designu a výroby. V širším slova smyslu zahrnuje také oblečení pro outdoor sportovní aktivity.
1. Ochrana: vítr, voda.
2. izolace funkce: teplý.
3. propustná, prodyšné: zajistit, aby lidské tělo k distribuci tepla, mohou být odváděny látky do těla.
4. elastická funkce: zajistit sportovců, běh, skákání poptávku.

Podrobnosti o produktu

Jinjiang Libixing oblečení tkaní Co., Ltd.

Svorek:Fitness/Tight fit sportovní oblečení/plavky/ostatní pružné kostýmy

Adresa:Č. 66, Gaoxing Road, Gaohu Village, Yinglin Town, městě Jinjiang

Předchůdcem této společnosti byl předchůdce Číny plavky průmyslu. Naše dominantní produkty patří fitness/tight fit sportovní oblečení/plavky/ostatní pružné kostýmy. Společnost se zaměřuje na globální slavný plavky značek, vyrábějící pletené plavky pro ženy, muže, děti a mládež. Hlavní celní patří ARENA, velké W, Diadora, Woolworth, Bestseller, Disney, Carterovi a FILA, atd od více než 30 zemích po celém světě. Od svého založení, byla společnost neustále rostou a neustále zlepšuje. Aktuální hodnota roční produkce je 50 miliónů CNY a roční výnos je 3 miliony článků.Žlutá řeka oděv Co., Ltd.

Svorek:Kličkoval, slipy, plavky, jóga, vodotěsné průchodky

Adresa:Donghaian průmyslová zóna, Shenhu Town, Jinjiang město

Založena v roce 1998, žlutá řeka oděv Co., Ltd. věnuje výrobě a exportu plavky, prádlo, jógu a vodotěsné průchodky a zcela integrován produktový design, Randamp; D a produkce. Naše společnost se nachází v Jinjiang City Fu-ťien v jihovýchodní pobřeží Číny, se těší pohodlné přepravy. Mezinárodní normy jsou přijaty pro všechny výrobky naší společnosti, které jsou uváděny na trh vzdáleně v zámoří, užívat si nesčetný domácích i zahraničních trzích.

S cílem zajistit spokojenost zákazníků, jsme importována moderní zařízení a vybavení a dát perfektní opatření na kontrolu kvality do praxe napříč všemi procesy výroby. Společnost prošel BSCI, OEKO-100, SEARS, ZDA, KMART, PP a LEVI je certifikace prostřednictvím aplikace, svými výrobky všech na trh po celém světě a přijímající přízeň a dobrou pověst mezi zákazníky. Značky, které spolupracují s naší společnosti patří ZARA, LOTTO, TCHIBO, PIERRE CARDIN, HARVEY MILLER, KAPPA, ESOTIQ, MIGOS, ZEEMAN, LIDL, PLAYBOY, LAVICE/BOY, ERNSTINGS' FAMMILY, atd.Jinjiang Jinglang oděv tkaní Co., Ltd.

Svorek:Plavky, vodotěsné průchodky, jóga oblečení, tetování, polstrovaná bavlněná volný seriál

Adresa:Huashan průmyslová zóna, Shenhu Town, Jinjiang město

Jinjiang Jinglang oděv tkaní Co., Ltd. je zcela cizí vlastnil podnik založil v roce 1995. Během let vývoje se nyní vyvinul jako komplexní společnost, integrovaná s oděvní design, výrobu a marketing a prokazující podstatné hlavicemi. Společnost se zabývá podlahové plochy 26 tisíc metrů čtverečních a oblast struktury 30 tisíc metrů čtverečních. Její roční výrobní kapacitu přesáhla 3,5 milionu článků. V současné době společnost dosáhla transformaci z diverzifikované plavky, vodotěsné průchodky, jóga oblečení a dalších výrobků série sport volný čas do nezávislých Randamp; D a výroby produktů související s plavky a získal mnoho ocenění.
Kangya boty andamp; Oblečení Co., Ltd. Jinjiang, Fujian Province

Svorek:Oděvy pro venkovní sporty: kombinéze; fitness a běžecké oblečení; rychleschnoucí oblečení; bundy

Adresa:Shifeng průmyslová zóna, Shenhu Town, Jinjiang City, provincie Fujian

Kangya boty andamp; Oblečení Co., Ltd. Jinjiang, Fujian provincie byla založena v roce 1993. Více než 23 let, společnost byla věnována Randamp; D, výroba a prodej oděvů pro venkovní sporty. Společnost se zabývá podlahová plocha 10 tisíc metrů čtverečních jako přiměřeně plánované, pravidelně spravované, funkčně kompletní, prostorné a čisté modernizovaný výrobní základna. Společnost vlastní samočinný import-export, 300 + obratný soustruh pracovníků a dávku jeky týmů v technické konstrukci a Randamp; D oblečení a zahraniční obchod profesionálů. Roční objem produkce oděvů překročil 2 miliony článků. Výrobky jsou vyváženy především do Evropy, Severní a Jižní Ameriky a dalších trzích střední a vyšší kategorie. Systém řízení výroby rozvinutý a ERP vybudovala digitální technologie založená modernizována, oděvy firemní výrobní systém pro Kangya firmu současně splňuje nároky domácích i mezinárodních zákazníků.


Xiamen Anta Trade Co., Ltd.

Hlavní produkty:Sportovní obuv, sportovní oblečení a sportovní vybavení

Přidat.:Č. 100, Yiai Road, Siming District, Xiamen City, provincie Fujian

Anta sportovní Products Limited je jedním z předních čínských podniků v sportovní produkty. Zabývá se především na design, vývoj, výrobu a prodej Anta značkové sportovní obuvi, sportovního oblečení a doplňků. Anta spravuje své maloobchodní prodejny po celé zemi prostřednictvím svých distributorů a již zjištěno rozsáhlé distribuční síti po celé Číně.

Anta se zavazuje k budování a trhu propagace značky. Má integrovaný různé propagační prostředky podpořit publicitu klíčových produktů a zvýraznit diferenciace výrobků, včetně sportovních událostí sponzorství, reklamy, interakci se spotřebiteli prostřednictvím ověřovacího sponzorství Internet a produktu. Anta skupiny kompozitní index podílu značky sportovní obuvi byla hodnocena první osm po sobě jdoucích let v Číně.361° (Fujian) sportovní zboží Co., Ltd.

Hlavní produkty:Sportovní obuv, oblečení, tašky, ponožky, čepice a rukavice

Přidat.:Jiangtou průmyslová zóna, Chendai Town, Jinjiang město

361° je jedním z předních sportovních značek v Číně. Tematické sloganem "Jeden Asie, One Love" to bylo hlavní partner asijských her 2010. V současné době se zabývá fungování diverzifikované řady sportovních výrobků a širokou nabídku příslušenství. V roce 2005 a 2006, 361° získal ocenění "Čína Top značky" a "Slavná známka Číny" respektive.Sevlae (Fujian) Outdoor Products Co., Ltd.

Hlavní produkty:Outdoorová obuv a oděvy

Přidat.:Č. 201 Gaokeng průmyslová zóna, Chendai, Jinjiang City, provincie Fujian

Sevlae trvá stavba těla čínského lidu jako šablonu a integruje nejnovější mezinárodní venkovní prvky na design výrobků pro čínského lidu nosit; Sevlae získala kolektivní podporu od světa předních materiál a příslušenství dodavateli. Tyto snahy produkovat výrobky prvotřídní kvality pro čínské zákazníky a uvědomit si vynikající kvalitu našich výrobků. Sevlae se porozumění lidí ve městě zoufalou potřebu získat více kontaktu s přírodou, a rozvíjí řadu produktů, jako jsou ozubená kola pro samořiditelná tour, táboření a piknik, umožňujících městské elity jít venku po práci. Městské elity mohou uvolnit své mysli a duše od stresující městského života a návrat do přírody pro relaxaci. Venkovní Duch je integrován do moderního města oživit zdravé, svobodné a jistý životní postoj lidí ve městě.

S celou technologií a zkušeností Jinjiang výstava je známý jako jeden z předních a profesionální fitness oblek mužů a žen, běh školení jógy oblečení byly tenké proženy #39; s sportovní výrobců a dodavatelů v Číně. Naše továrna nemůže jen nabídnout vám nejlepší kvalitní výrobky, ale také nejlepší poprodejní služby a rychlé dodání.

Dotaz

Mohlo by se Vám také líbit