Žádná ocel a další styly plavky mužů a žen

V činnosti vody nebo pláž a modely a krása vidět, kdy tělo speciální oblečení. Tam jsou jednodílné a dvoudílné a tři point (bikiny) a další změny. Originální plavky přiléhá k tělu, pokrývající tělo nejvíce bodů tří bodů plavky. Na počátku dvacátého století začali nosit kraťasy bez košile Pánské Plavky.

Podrobnosti o produktu

Jinjiang Libixing oblečení tkaní Co., Ltd.

Svorek:Fitness/Tight fit sportovní oblečení/plavky/ostatní pružné kostýmy

Adresa:Č. 66, Gaoxing Road, Gaohu Village, Yinglin Town, městě Jinjiang

Předchůdcem této společnosti byl předchůdce Číny plavky průmyslu. Naše dominantní produkty patří fitness/tight fit sportovní oblečení/plavky/ostatní pružné kostýmy. Společnost se zaměřuje na globální slavný plavky značek, vyrábějící pletené plavky pro ženy, muže, děti a mládež. Hlavní celní patří ARENA, velké W, Diadora, Woolworth, Bestseller, Disney, Carterovi a FILA, atd od více než 30 zemích po celém světě. Od svého založení, byla společnost neustále rostou a neustále zlepšuje. Aktuální hodnota roční produkce je 50 miliónů CNY a roční výnos je 3 miliony článků.
Jinjiang Menghuang oblečení tkaní Co., Ltd.

Svorek:Plavky, nosí mumie, dospělé tříbodové plavky, jednodílné plavky, Pánské Plavky, dětské plavky, bikini, atd.

Adresa:Gaohu průmyslová zóna, Yinglin městě Jinjiang City, provincie Fujian

Fujian Jinjiang Menghuang oblečení tkaní Co., Ltd. byla založena v roce 1993 jako čínsko zahraniční joint-venture vyvážející společnost se základním kapitálem HKD 6 milionů. Nachází se v Gaohu průmyslová zóna, Yinglin Town, Jinjiang, je věnována výrobě plavky, fitness kalhoty, trikoty, trička a jiné kostýmy pro sport a volný čas. Značka "Menghuang" založena nezávisle společností získala dobrou pověst od domácích i zahraničních zákazníků! Společnost se nyní může pochlubit standardních výrobních hal, kancelářských budov, obývacím čtvrtletí a internátních budov na ploše 10 tisíc metrů čtverečních. Moderní vybavení potřebné pro výrobní a řízení byl zaveden. Komplexní dohled a řízení byl povýšen. Dávku vynikající design a manažerské schopnosti a více než tři sta zdatní řemeslníci se sešli společně. "Usilovat o přežití s kvalitou, pokrok v oblasti vědy a techniky a vývoje s zlepšení kvality společnosti" je princip, na který má společnost důsledně dodržována. Tváří v tvář tvrdé tržní soutěže, společnost neustále zdokonalí své podnikání a směr vývoje. Bude trvalé úsilí, aby produkty společnosti chytit na mezinárodní trh rychle. Jsme Upřímně vítáme zákazníky ze všech komunit doma i v zahraničí k návštěvě a průvodce, jednat o podniky se společný pokrok ruku v ruce a společně vytvářet obchodní příležitosti.


Žlutá řeka oděv Co., Ltd.

Svorek:Kličkoval, slipy, plavky, jóga, vodotěsné průchodky

Adresa:Donghaian průmyslová zóna, Shenhu Town, Jinjiang město

Založena v roce 1998, žlutá řeka oděv Co., Ltd. věnuje výrobě a exportu plavky, prádlo, jógu a vodotěsné průchodky a zcela integrován produktový design, Randamp; D a produkce. Naše společnost se nachází v Jinjiang City Fu-ťien v jihovýchodní pobřeží Číny, se těší pohodlné přepravy. Mezinárodní normy jsou přijaty pro všechny výrobky naší společnosti, které jsou uváděny na trh vzdáleně v zámoří, užívat si nesčetný domácích i zahraničních trzích.

S cílem zajistit spokojenost zákazníků, jsme importována moderní zařízení a vybavení a dát perfektní opatření na kontrolu kvality do praxe napříč všemi procesy výroby. Společnost prošel BSCI, OEKO-100, SEARS, ZDA, KMART, PP a LEVI je certifikace prostřednictvím aplikace, svými výrobky všech na trh po celém světě a přijímající přízeň a dobrou pověst mezi zákazníky. Značky, které spolupracují s naší společnosti patří ZARA, LOTTO, TCHIBO, PIERRE CARDIN, HARVEY MILLER, KAPPA, ESOTIQ, MIGOS, ZEEMAN, LIDL, PLAYBOY, LAVICE/BOY, ERNSTINGS' FAMMILY, atd.Jinjiang Jinglang oděv tkaní Co., Ltd.

Svorek:Plavky, vodotěsné průchodky, jóga oblečení, tetování, polstrovaná bavlněná volný seriál

Adresa:Huashan průmyslová zóna, Shenhu Town, Jinjiang město

Jinjiang Jinglang oděv tkaní Co., Ltd. je zcela cizí vlastnil podnik založil v roce 1995. Během let vývoje se nyní vyvinul jako komplexní společnost, integrovaná s oděvní design, výrobu a marketing a prokazující podstatné hlavicemi. Společnost se zabývá podlahové plochy 26 tisíc metrů čtverečních a oblast struktury 30 tisíc metrů čtverečních. Její roční výrobní kapacitu přesáhla 3,5 milionu článků. V současné době společnost dosáhla transformaci z diverzifikované plavky, vodotěsné průchodky, jóga oblečení a dalších výrobků série sport volný čas do nezávislých Randamp; D a výroby produktů související s plavky a získal mnoho ocenění.Jinjiang Qian pověsit oblečení andamp; Tkaní Co., Ltd

Svorek:Plavky, pletené textilie, pletené oděvy

Adresa:Město Keren průmyslová zóna, Shenhu Town, Jinjiang

Jinjiang Qian pověsit oblečení andamp; Tkaní Co., Ltd se nachází v Keren průmyslová zóna, Shenhu Town, městě Jinjiang, krásná pláž jihovýchodní. Společnost byla založena v roce 1988, je zcela cizí vlastnil podnik pro výrobu oblečení. Společnost se nyní může pochlubit více než 300 zaměstnanců, 70 + z nichž jsou manažeři a 10 + z nichž návrháři. Pokrývá oblast struktury více než 11 tisíc a více metrů čtverečních. Společnost vyrábí hlavně značku "Qian viset" - plavky, vodotěsné průchodky, sportovní oděvy, trička, volnočasové oblečení a více pletených a tatted série výrobky prodávané vzdáleně 30 + země a regiony v Evropě, Americe, Středním východě, Africe a které obdržely jednomyslně dobrou pověst mezi zákazníky obrovské!Jinjiang Yunpeng oblečení Co., Ltd.

Svorek:Plavky, pláž kalhoty, oblečení

Adresa:Č. 52, Gaoxing Road, Gaohu Village, Yinglin Town, Jinjiang City, provincie Fujian

Jinjiang Yunpeng oblečení Co., Ltd. je podnik komplexní produktivní zahraničního obchodu integrován s marketingem, Randamp; D a návrh a výrobu úplně. Její hlavní podniky jsou plavky, pláž kalhoty, oblečení a další produkty řady. Společnost přepluje kontrola a ověřování takových značek jako BSCI, Primark a Disney. Yunpeng společnost usiluje o cíl podporovat své plavky do známé značky.


Jinjiang TNZI textilní Industrial Co., Ltd.

Svorek:Plavky, fitness a jógu, domácí prádlo a doplňky

Adresa:TNZI průmyslová zóna, Shantou vesnici, město Jinjing, město Jinjiang

TNZI je Čína je proslulá Značka plavky, jejichž držitelem je TNZI globální (Hongkong) Co., Ltd. TNZI společnost integrovala plavky, fitness a jógu, domácí prádlo a doplňky a další produkty komplexní třídy, jako inovace typ oblečení značky podnik integrován s Randamp; D, výroby a marketingu úplně. Společnost obdržela více zvláštní pocty - "Enterprise Drafting up the národní průmyslové standardní na pletené plavky", "Sci-Tech Enterprise z provincie Fujian" a "Quanzhou obecní Centrum pro plavky průmyslové technický rozvoj" před a po, ujali se vedení v průmyslový standard.


Jinjiang Haoshou oděv Co., Ltd.

Hlavní produkty:Plavky, plavat kufry, cvičební úbor, atd.

Přidat.:Gaohu průmyslová zóna, Yinglin Town, Jinjiang City, provincie Fujian

Jsme komplexní podnikové integrace, vývoj, konstrukce, výroba a prodej plavek, jóga oblečení, plážové šortky, plavecké brýle, koupací čepice a další produkty. Od svého založení jsme utvářely krásné obrazy duševního mladé a krásné ženy pro ženy, které milují život. Naším posláním je vyvinout Haoshou plavky v známou značku.


Jinjiang Hongxing oděv tkaní Co., Ltd.

Hlavní produkty:Plavky

Přidat.:Neicou průmyslová zóna, Xiecuo Street, Yinglin Town, Jinjiang město

Jsme komplexní výrobní a obchodní společnost, integrace marketingu, Randamp; D, konstrukce a výroba plavky, cvičební úbor, potápění obleky, kalhoty gladiátor, atd. Zatím jsme nárok jako si Quanzhou Technology Development Center v plavky a cvičení oblečení průmyslu, známou ochrannou známku a vědecké a technické organizace z provincie Fujian. Jsme získali certifikace Oeko-Tex Standard 100, SA8000 – 2008 a ISO9001-2008 a prošel tovární inspekce prováděné značky Wal-mart a Disney.

S celou technologií a zkušeností Jinjiang výstava je známý jako jeden z předních a professional bez oceli a další styly mužů a žen plavky výrobců a dodavatelů v Číně. Naše továrna nemůže jen nabídnout vám nejlepší kvalitní výrobky, ale také nejlepší poprodejní služby a rychlé dodání.

Dotaz

Mohlo by se Vám také líbit