Venkovní 3-4 automatické dvouvrstvý dešti stan

Outdoorové stany jsou přístřešky, které ukrývají větrem a deštěm, slunečním světlem a přebývání. Plátno z víceúčelové, společně s podporou věcí, které mohou být odstraněny v jakýkoliv čas přenosu. Stany jsou přenášeny ve formě částí a jsou sestavovány po příjezdu na místě. Proto různé nástroje a součásti jsou požadovány. Porozumíte název a použití různých komponent, znají stany struktury, aby se rychle a snadno balení stanů.

Podrobnosti o produktu

Namastte

Hlavní produkty: kemp přívěsy, stany

Adresa: 571 hrad Peak Road, nové provincie Gyeonggi Severní, Pocheon City,

Kontakt:připomenutí Grace

Tel: 0082-031) -532-6339

Http://www.namastte.kr

Jediná společnost v Asii na výrobu obytných kempinkových přívěsů a prodej.


Fuzhou CBM Import andamp; Export Co., Ltd

Přidat.:Pokoj 04, 10/F, Xinya budova, č. 121, východní ulice, Gulou District, Fuzhou City

Jsme podnik dodávky domů schválený příslušnými státními orgány. Na místnost 302, Anhuayuan 1#, No. 323, Wusi Road, městě Fuzhou, Fujian provincie, Čína, jsme firma především specializuje na domácí a sportovní potřeby. Přičemž "čestný provoz a zákazník první" jako naše krédo, vybudovali jsme dlouhodobý stabilní vztah s mnoha podniky. Vítáme přátele ze všech oblastí života doma i v zahraničí navštivte, vyšetřovat a jednání s námi.


S celou technologií a zkušeností Jinjiang výstava je známý jako jeden z předních a professional venkovní, 3-4 automatické dvouvrstvý pršet camping stan výrobců a dodavatelů v Číně. Naše továrna nemůže jen nabídnout vám nejlepší kvalitní výrobky, ale také nejlepší poprodejní služby a rychlé dodání.

Dotaz

Mohlo by se Vám také líbit