Tenkými sexy krajkové podprsenky spodní prádlo se shromáždí v Evropě a Americe spodní prádlo

Spodní prádlo je osobní nošení oblečení, včetně vesty, vesty, kalhoty, podprsenky, podprsenka, atd., obvykle v přímém kontaktu s pokožkou, je jedním z moderních základní oblečení.
Pot absorbující prádlo, ortopedické, nastavte tělo, teplé a nikoliv z těla role rizik znečištění a někdy považovat za sexuální charakteristiky.

Podrobnosti o produktu

Dalí oblečení pletení Co., Ltd.

Svorek:Trička a spodky

Adresa:Dongan, Hudong, Jinjiang

Dalí oblečení pletení Co., Ltd. v provincii Fujian Shenhu město, Jinjiang City, byla založena v roce 1986 jako vývozní společnosti na základě legalizovány produkci "kvalitní, speciální a značky". Nachází v Shenhu, městě Jinjiang, Čína slavné město za schodů, je vývozní společností na základě legalizovány produkci "kvalitní, speciální a značky". Společnost pokrývá podlahová plocha 44 tisíc metrů čtverečních. Jeho hodnota roční produkce je 200 milionů CNY. Nyní je zde na 1200 + personál, 120 z nich jsou profesionální technici. Společnost zaměstnává pokročilých a zručných techniků v tkaní, popruhy, atd. Dovezl mezinárodně vedoucí zařízení, jako jsou Kruhové pletací stroje, stroje elektronické háčkování, osnovních strojů, bělení a barvení stroje z Německa, Itálie a Švýcarska k výrobě surovin a příslušenství materiálů podle trhu; různé pletené textilie, žebra, spandex, tažené jehly a tvarového tkaniny; Počítačové Žakárové tkaní v čínské znaky a anglická slova, tkaničky, ploché nudle, barvení a zadáním stuhy; gobelín, vyšívání a tisk známek a řadu prvků kompletní sady. Omni-directional výrobní základna byla postavena pro dámské a Pánské oblečení kličkoval. Firma má dokonce hodnocena jako "Čínská základna pro prádlo Randamp; D" Čínské národní textilu a oděvů Radou a jako "Fujian provinční centrum pro technický rozvoj střeleckým průmyslu" od Fujian provincie oddělení vědy andamp; Technologie. Společnost ukazuje významný úspěch v exportu a devizových příjmů, platí daně zákonem a přijímá chválu od úřadu pro průmysl a obchod a od státní správy daní (SAT) každý rok. Byl ohodnocen jako "enterprise třída" a "A třídy poplatníků podnik" Quanzhou obecní úřad SAT a místní úřad zdanění Quanzhou mnohokrát, "Business Enterprise z pozorování smlouvu a oceňování úvěrů" vydaných úřadu pro průmysl a obchod a názvem Quanzhou obecní vláda s vyznamenáním "Civilizované a důvěryhodné podnik", "Model harmonické zaměstnávající organizace", "Rozšířené organizace" , "Organizace zavázala k plné financování podle měsíce" a "Advanced Unit milující personál". Důvěryhodnost a integritu, pevný a jistý, inovace a průlom je jednotné firemní krédo. Společnost bude i nadále tuto filozofii rostoucí silnější a větší přepsat nový firemní profil.


Jinjiang TNZI textilní Industrial Co., Ltd.

Svorek:Plavky, fitness a jógu, domácí prádlo a doplňky

Adresa:TNZI průmyslová zóna, Shantou vesnici, město Jinjing, město Jinjiang

TNZI je Čína je proslulá Značka plavky, jejichž držitelem je TNZI globální (Hongkong) Co., Ltd. TNZI společnost integrovala plavky, fitness a jógu, domácí prádlo a doplňky a další produkty komplexní třídy, jako inovace typ oblečení značky podnik integrován s Randamp; D, výroby a marketingu úplně. Společnost obdržela více zvláštní pocty - "Enterprise Drafting up the národní průmyslové standardní na pletené plavky", "Sci-Tech Enterprise z provincie Fujian" a "Quanzhou obecní Centrum pro plavky průmyslové technický rozvoj" před a po, ujali se vedení v průmyslový standard.


Quanzhou centrální Export Co., Ltd

Hlavní produkty: Plavky a spodní prádlo

Přidat.:No.9C, Henglong obchodních Center, východní Zhenzhong Road, Jiang okres, město Shishi

Nachází v Shishi – největší město oděv v Asii, Fujian pilotní region pro komplexní reformy a slavné město zámořští Číňané, Specializujeme se na výrobní plavky, sportovní a fitness oblečení, atd.


S celou technologií a zkušeností výstava Jinjiang je znám jako jeden z předních a profesionální tenkými sexy krajkové podprsenky spodní prádlo se shromáždí v Evropě a Americe spodní prádlo výrobců a dodavatelů v Číně. Naše továrna nemůže jen nabídnout vám nejlepší kvalitní výrobky, ale také nejlepší poprodejní služby a rychlé dodání.

Dotaz

Mohlo by se Vám také líbit