Chemikálie v obuvi

Chemická řešení vyřešit kůže čištění dekontaminace povrchu, leštění vyhynutí, barvení, barva, staré barvy, sežehnout barvu, olej smysl pro barvy, pociťovat vosku, plíseň nepromokavé, proti praskání vrásky, měkké vypaří a další otázky.

Podrobnosti o produktu

Fujian Jincaihong Chemical Engineering Co., Ltd.

Hlavní produkty:pomocné chemikálie a PVC air foukání boty

Přidat.:Č. 16 Huairen Road, Andong District, hospodářský rozvoj zóny, Jinjiang, Fujian

Fujian Jincaihong Chemical Engineering Co., Ltd. nabízí bohaté znalosti a zkušenosti barevné odlišení více než 20 let. Snažíme se rozvíjet výrobní technologie pomocných chemikálií a PVC vzduch vanoucí boty s více než 20 odborníků barevné odlišení. Poskytujeme službu doo-to-door modulují barvu pro zákazníky a PVC vzduch vanoucí boty technologií pro zákazníky v průběhu času.


Quanzhou Mingke chemie Co., Ltd.

Svorek:Pěnotvorných činidel

Adresa:1214362000 Chonghong Street, Quanzhou ekonomického a technologického rozvoje zóny

Věnuje se výrobě v AC žluté a bílé pěnotvorná činidla použité v gumové a plastové boty materiálů. Široce používány v EVA a PE stočené plátky. EVA růstu MD pěny dvakrát, EVA je vysoká pěnění, TPR stoupá pěny a je granule a pěny se zvýšil z pryže pro běžné a nafukovací PVC pantofle a jednou se vysune.


Fujian Baiyi Technology Co., Ltd.

Hlavní produkty:3D digitální tisk, vybavení, potřeby, boty materiály, chemické přísady a technické služby

Přidat.:Pokoj E, 6/F, Learned Building, č.3, Jinxi Road, Qingyang nižšího, Jinjiang město, Quanzhou City, provincie Fujian

3D digitální tisk, zařízení, zásoby, technické služby; Randamp; D, poradenství a podporu pro nové technologie pro zpracování; boty materiály, chemické přísady, suroviny, technické služby, KPU svrškem, atd.


S celou technologií a zkušeností Jinjiang výstava je známý jako jeden z předních a profesionální chemikálií, v obuvi výrobců a dodavatelů v Číně. Naše továrna nemůže jen nabídnout vám nejlepší kvalitní výrobky, ale také nejlepší poprodejní služby a rychlé dodání.

Dotaz

Mohlo by se Vám také líbit