Většina druhů nejvíce kompletní příslušenství k obuvi

Jinjiang boty expozice poskytují příslušenství, kartáč na boty, botník, boty, boty forma a tak dále nejrůznější boty příslušenství. Několik významných výrobců k účasti na této výstavě boty, obecné zákazníkům poskytovat kvalitní služby.

Podrobnosti o produktu

Jinjiang Yingrun Trading Co., Ltd.

Hlavní produkty:plíseň, boty materiál

Přidat.:Č. 62-65, budova L boty kapitálu v Číně, Chendai Town, městě Jinjiang

Jinjiang Yingrun Trading Co., Ltd. se nachází ve slavné boty takže městě Jinjiang. Máme vlastní boty stroje factory a plastové formy pro obuv, založena na jihu Číny. Po více než 10 letech úsilí jsme vyvinuli rozsáhlé obchodní sítě se strojem, plísně andamp; různé druhy obuvi a boty materiálů po celé Číně. Podporujeme také boty design pro zákazníka.

Z našich webových stránek můžete najít, že naše styly splňují nejnovější trendy mezinárodní pop. Jsme schopni vám možné předat vám různé produkty na nejvíce konkurenceschopné ceny, moderní vzory, dobré

Těšíme se na dlouhodobou spolupráci s vámi v blízké budoucnosti. Prosím, neváhejte a kontaktujte nás pro další informace.


Fujian Baiyi Technology Co., Ltd.

Hlavní produkty:3D digitální tisk, vybavení, potřeby, boty materiály, chemické přísady a technické služby

Přidat.:Pokoj E, 6/F, Learned Building, č.3, Jinxi Road, Qingyang nižšího, Jinjiang město, Quanzhou City, provincie Fujian

3D digitální tisk, zařízení, zásoby, technické služby; Randamp; D, poradenství a podporu pro nové technologie pro zpracování; boty materiály, chemické přísady, suroviny, technické služby, KPU svrškem, atd.


S celou technologií a zkušeností Jinjiang výstava je známo jako jeden z předních a professional většinu typů kompletní příslušenství boty výrobců a dodavatelů v Číně. Naše továrna nemůže jen nabídnout vám nejlepší kvalitní výrobky, ale také nejlepší poprodejní služby a rychlé dodání.

Dotaz

Mohlo by se Vám také líbit