Boty příslušenství

Boty příslušenství odkazuje na použití materiálu s funkcí připojení, dekorace, funkce a další pomocné materiály. Boty příslušenství včetně kabelu, lepidlo, boty přezka, napínák, plast, kov, atd. Boty se obvykle skládá ze dvou částí, podešví a svrškem. Výhradní použití materiálu, gumy, plastů, kůže a pružné lepenky. Vamp použití materiálu s přírodní kůže, umělé kůže, plátno, mesh tkanina, atd. Jediným a horní materiál je jako hlavní materiál a hlavní materiály, aby boty potřeba příslušenství může být také realizovány.

Podrobnosti o produktu

Jianli lepící pás karet Co., Ltd.

Svorek:Nylon lepkavé stuhy nebo knoflíkovými, pogumovaných knoflíkovými, ohnivzdorné vypínáky

Adresa:Quanzhou, Fujian Province

Založena v roce 1993, Čína Jianli Sticky pásu Co., Ltd. je přední organizace věnuje výrobě Nylon lepící pásky (také nazývané knoflíkovými). Jsme vždy dodržovat cíl "zatuhnutí výrobní kvalitou, vytvoření trhu s důvěryhodnost, usnadnění rozvoje značky", společnost pokračuje v posilování talent rozvoj a investice do vědeckého výzkumu a vytrvale implementuje řízení jakosti. Úspěšně prošel ISO9001: 2000 systém managementu jakosti, stejně jako "Švýcarský Eco-textilní ekologické označení certifikace". To byla hodnocena jako "provinční hlavní podnik", "značka produkt Zhejiang", "slavná známka provincie Zhejiang", "značkové a vysoce kvalitní propagoval výrobky z provincie Zhejiang", "vytváření úvěrové organizace" města Wenzhou, "tří hvězdičkový podnik", "top 30 podniků" a "velké daňové poplatníky".

Ekonomická globalizace prohlubuje dnes, jsme Jianli přispěvatelé trvat vědecký pohled na vývoj, jsou aktivní v oblasti inovací a podnikání a pohybovat s environmentálními změnami. Naše cisty a soudržnost jsou tak současně s háčkem a semiš lepící pásky. Demonstrující sílu "Čína Jianli, trčí celý národ", vyrábíme závazek "falšování báječný život pro lidi" nové a pravidelné zákazníky.Wenzhou Dingyi tkaní Factory

Adresa:Č. 15, Longquantou Road, Daizhai Village, Tengqiao Town, Luch District, města Wenzhou

Obor podnikání této společnosti zahrnuje sandál tkaničky, slaměné rohože, zátky, různá lana a pásy pro tkaní, lnu a ramie podrážky, konopná lana (cementační), bavlněné lano, štěrbiny nekonečné délky, Kilim upíři, ručně vyráběné vamp úplety, atd.


Gongguan Weimei boty Co., Ltd.

Adresa:3F, No. 1, Huanbao Road, Shatian město

Naše společnost je továrna pro výrobu různých ramie pruhy, ramie podrážky, plastových vstřikovaných ramie podrážky, gumička úplety a tkaničky.

S celou technologií a zkušeností Jinjiang výstava je známý jako jeden z předních a profesionální obuv doplňky výrobců a dodavatelů v Číně. Naše továrna nemůže jen nabídnout vám nejlepší kvalitní výrobky, ale také nejlepší poprodejní služby a rychlé dodání.

Dotaz

Mohlo by se Vám také líbit