Multi-Style čtyři sezóny podešví odolnou vůči opotřebení

Konstrukce podešve je poměrně složitý a v nejširším slova smyslu, může zahrnovat všechny materiály tvořící dno, podrážka, mezipodešev a patou. Existuje mnoho typů materiálů pro podrážky, které lze rozdělit na dva druhy: přírodní základní materiál a syntetické základní materiál. Přírodní základní materiály zahrnují přírodní dolní kůže, bambus, dřevo, atd., syntetické materiály patří gumy, plastu, gumy a plastů materiály, ekokůže, flexibilní karton a tak dále.

Podrobnosti o produktu

Jinjiang XinFengyu obuv Co., Ltd.

Hlavní produkty:Boty (především podrážkou)

Přidáte:Laitang průmyslová zóna, Chidian Town, Jinjiang město

Sklizeň boty Co., Ltd. je zcela vlastněný podnik. Zavádí mezinárodní Pokročilé výrobní linky, EVA automatický stroj pro módní a vysoce kvalitní EVA, M / D, podrážky boty, basketbalové boty podrážky, děti a #39, boty s podrážkou, běžecké boty podrážky, podešve, střední a velké velikosti. Všechny určovat #39; s strojů a zařízení jsou nejvíce rozšířené dovážená zařízení. Silné technické silou, vynikající management systém, zajišťujeme módní podrážky kvalita a rozmanitost. Naše společnost dodržuje andquot; zákazník první, kvalitní firstandquot; jako její obchodní filozofie.Wenta (Fujian) Group Co., Ltd

Hlavní produkty:Sportovní obuv, vulkanizované boty, RB, TPR podrážkou PU, MD

Přidat.:Č. 9, Haijing, Haibin průmyslová zóna, Xibin Town, město Jinjiang

Založena v roce 1995, Wenta (Fujian) Group Co., Ltd se nachází v Xibin, Jinjiang, Čína, největší boty výrobní základnu v Číně. Společnost se zabývá v oblasti od vývoje k výrobě řady výrobků sportovní obuvi a vulkanizované boty a integruje formy boty, podrážky a boty materiály. Vybaven 4 Pokročilé importované výrobní linky, společnost se stala vynikající sportovec v tomto průmyslu díky své silné klienty zdroje, marketing, sítě, stejně jako prvotřídní kvalitu služeb.


Jinjiang Huafeng oděv andamp; Boty Co., Ltd.

Hlavní produkty:Boty a obuv materiály

Adresa:Anshang Village, Chendai Town, Jinjiang město

Vyrábíme 3D úpletu překrýt horní, různé neformální obuv, sportovní obuv a všechny druhy čištění materiálů (chodidlo). Jsme se zaregistrovali naši značku jako "Přemístění" a slavné akční filmová hvězda Donnie Yen jako naši mluvčí obrazu. S naší princip fungování integritu, pragmatismus, oddanost a odhodlání jsme vývojář kořeny v Číně a na pochodu k mezinárodním trhu.


Fujian Jinjiang Neikeng Hexing boty andamp; Plasty Co., Ltd.

Hlavní produkty:dvojzáběr MD podrážkou, TPR hrubosti, různé gumové patch ochranné známky, TPR, PVC a pláž sandály

Přidat.:vedle semaforu města Ganshi, Neikeng, Jinjaing

Když Fujian Jinjiang Neikeng Hexing boty andamp; Plasty Co., Ltd. vznikla první, převážně řešena v TPR podešví a TPR hrubosti. Plastové kapala podešví a two-lištu prokazujícími byly přidány do seznamu jako společnost vyvinula. A 2009 byl svědkem jeho vývoj na trhu sandály hotových beach. Produkty mají inovativní design, Spolehlivá kvalita a rozumná cena. S neustále inovovanými špičkové technologie a díky přesné vědecké řízení společnost udržuje kvalitu výrobků na vedoucí úrovni mezi své vrstevníky a poskytovat zákazníkům vysoce kvalitní a vynikající poprodejní služby.

S celou technologií a zkušeností Jinjiang výstava je známý jako jeden z předních a profesionální multi-Style čtyři sezóny odolné proti opotřebení podrážky výrobců a dodavatelů v Číně. Naše továrna nemůže jen nabídnout vám nejlepší kvalitní výrobky, ale také nejlepší poprodejní služby a rychlé dodání.

Dotaz

Mohlo by se Vám také líbit