Vícebarevné silné otěru svrchní materiál

1. zde řekl, kůže a kožené boty nebo boty na obnovování starých způsobů, základní je první vrstva kůže je provedena, pomocí zvířata v kryté obuv speciální ochranný film, propustnost než kožené boty a boty obnovování starých způsobů.
2.Man vyrobené kožené se široce používá, materiál je prý variantou kůže, které obsahují kůže, kožené konečně částice s malým množstvím syntetického materiálu mix do umělé kůže, základní, bez chemickými prostředky.
3 umělé kůže: protože tlusté kůže materiál je pevný, tak málo využití v basketbalové boty vamp, ale existuje pár případů mohou být použity.

Podrobnosti o produktu

Právnická osoba Vietnam Lifeng (Shuhui) boty Material Co., Ltd.

Svorek:Houby, vložky, hadry, kompozitní series

Adresa:Č. 309 Quoc Hoang Viet, Jade Mountain Lane, Kiến District, Hai Phong město

Firmy je převážně na pět velkých sérií výrobků - kompozitní zpracování, houba pěna, tkaní třívrstvé sítě OK, barva bělení, barvení a mění a multifunkční ponožky. S cílem uspokojit požadavky zákazníků a vyrábět produkty více profesionální, společnost dovezl, plně automatický proudnice počítač pěnění vyrábět houby pro rozmanité účely (např. různé nízko - a středně end mytí, houby boty materiálů, hrudi houby, ohnivzdorné houby, pomalé oživení houby, barevné houby a více konkrétní houby).


Fujian Bowen textilní Co., Ltd.

Hlavní produkty:poblíž 100 tkaniny jako barvená, reliéfní a stretch tkaniny, poblíž 1000 různé druhy designu a barvy.

Přidat.:Cha A8, Xingye Road, East Side, Yinglin Industrial Park, Yinglin Town, Jinjiang město


Společnost byla založena dne 29. října 2012, se základním kapitálem 10 milionů juanů. Především jsme se zapojily do tkaní textilie pletené a háčkované tkaniny, stejně jako výrobu osnovní a zátažné pletení tkaniny. Máme blízko 100 tkaniny, jako je obarvené, reliéfní a strečové tkaniny, poblíž 1000 různých druhů designu a barvy, které se používají hlavně pro plavky, fitness oblečení, sportovní oblečení, spodní prádlo, Kalhotky a jiné produkty. V současné době exportuje účet 15 % prodejů výrobků při domácí prodeje představují 85 %. Celkový počet stávajících zaměstnanců je téměř 100.Wenzhou Dingyi tkaní Factory

Adresa:Č. 15, Longquantou Road, Daizhai Village, Tengqiao Town, Luch District, města Wenzhou

Obor podnikání této společnosti zahrnuje sandál tkaničky, slaměné rohože, zátky, různá lana a pásy pro tkaní, lnu a ramie podrážky, konopná lana (cementační), bavlněné lano, štěrbiny nekonečné délky, Kilim upíři, ručně vyráběné vamp úplety, atd.


S celou technologií a zkušeností Jinjiang výstava je známý jako jeden z předních a profesionální vícebarevné silné odolné proti opotřebení horní materiál výrobců a dodavatelů v Číně. Naše továrna nemůže jen nabídnout vám nejlepší kvalitní výrobky, ale také nejlepší poprodejní služby a rychlé dodání.

Dotaz

Mohlo by se Vám také líbit